تور 5روزه هلند(2شب آمستردام+2شب لاهه)
ژانویه 28, 2019
تور 10روزه هلند-بلژیک و فرانسه
ژانویه 28, 2019

نحوه ثبت نام:

  • 1-تکمیل فرم مشخصات متقاضی
  • 2-ارسال تصویر صفحه اول پاسپورت به شماره تلگرام و یا واتس آپ09174069992
Travel-PNG-Free-Download

تور 10 روزه هلند-آلمان-فرانسه (4 شب آمستردام+3 شب فرانکفورت+3 شب پاریس)

  • تاريخ هاي حركت 26 اسفند و 1 فروردين
  • هر نفر در اتاق دو تخته 1740 يورو +هزينه پرواز
  • 4 تا 12 سال با تخت 1610 يورو +هزينه پرواز
  • 2 تا 4 سال بدون تخت 430 يورو +هزينه پرواز
  • زير دو سال بدون تخت 2/450/000

خدمات :

اخذ ويزا شنگن تجاري با دعوتنامه ، بيمه نامه مسافرتي، اقامت در هتل 4 ستاره همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهي، بليت رفت و برگشت هواپيما.

معرفي هلند :

اين شهر نزديك به يك ميليون نفر جمعيت دارد و نيمي از اين تعداد را مهاجران خارجي يا خارجي تبارها تشكيل مي‌دهند كه تنوع آنها به بيش از صد و پنجاه مليت مي‌رسد، و جمعيت فارسي زبانان نيز در آن كم نيست. طبق آمار سال ۲۰۱۶ ميلادي مردم اين شهر را خود هلندي‌ها و بعد مهاجرين مراكشي، سورينامي و سپس ترك‌ها تشكيل مي‌دهند.هستهٔ اصلي اين شهر تاريخي در قرون وسطا بوجود آمد و در قرن شانزدهم توسعه يافت و تبديل به مهم‌ترين بندر تجاري اروپا شد. در قرون هفدهم و هجدهم كه دوران شكوفايي اقتصاد استعماري هلند بود، خانه‌هاي اعيان نشين بسياري در حاشيهٔ كانالهاي بيروني ساخته شدند كه بسياري از آنها هنوز هم پابرجا هستند. آمستردام يكي‌از محبوب‌ترين هدف‌هاي گردشگري در اروپا با بيش‌از چهار ميليون بازديدكننده از سراسر جهان در سال است. بخش مركزي آمستردام بافت فشرده و زيباي قديمي خود را به خوبي حفظ كرده‌است و به يك موزهٔ روباز و ديدني مي‌ماند. به همين خاطر يكي از جاذبه‌هاي گردشگري در آمستردام، قايق‌سواري در كانال‌هاي داخل شهر است كه از مقابل بسياري از ساختمان‌هاي زيباي شهر مي‌گذرد .

معرفي فرانسه :

فرانسه در غرب اروپا واقع است، اما مستعمرات جزاير و سرزمين‌‌ها تابع آن در سراسر جهان گسترده است. كشور فرانسه در طي چند قرن اخير يكي از تأثيرگذارترين كشورهاي در صحنه‌هاي گوناگون و به خصوص علمي، فرهنگي و هنري است. بزرگان بسياري در فرانسه به دنيا آمده‌اند و ا فراد سرشناس فراواني نيز از گوشه و كنار جهان به اين كشور مهاجرت كرده پس از پايان قرون وسطا، فرانسه تبديل به يكي از نيروهاي برتر در منطقۀ اروپا شد به گونه‌اي كه در سده‌هاي ۱۹ و ۲۰ داراي كلوني‌ها و مناطق تحت استعمار بسياري بود. در طول تاريخ طولاني اين كشور، فرانسه تبديل به مهمترين كانون پرورش بسياري از هنرمندان، انديشمندان و دانشمندان در زمينه‌هاي گوناگون گرديد تا جايي كه اين كشور را مركز پيدايش و شكوفايي فرهنگ مدرن جهان مي‌پندارند. در طي سده‌هاي هفدهم و هجدهم، جامعۀ علمي، فرهنگي و هنري فرانسه و انديشمنداني كه از سراسر اروپا به آن مي‌پيوستند دوراني را رقم زدند كه به آن «دوره روشنگري» نامبرده مي‌شود و از لحاظ دستاوردهاي فكري و اجتماعي يكي از درخشان‌ترين دوره‌هاي تاريخ بشر است. فرانسه چهارمين كشور دارندۀ بيشترين ميراث جهاني يونسكو در جهان است كه به همين دليل، هر ساله بيش از ۸۳ ميليون گردشگر خارجي جذب اين كشور مي‌شوند - آماري بيش از هر كشور ديگري در جهان‌ هستند.

معرفي آلمان :

آلمان، بزرگترين كشور در اروپاي مركزي است. آلمان از نظر فرهنگي يكي از تأثيرگذارترين كشورهاي اروپايي است و همچنين يكي از قدرت‌هاي اقتصادي اصلي در جهان است. به خاطر دقت مهندسي و محصولات با تكنولوژي بالا در سراسر دنيا شناخته شده است. علاوه بر اين به دليل داشتن تنوع ساختمان هاي تاريخي گردشگران زيادي را به خود جذب نموده است اولين حضور جامعۀ انساني در سرزمين امروزي آلمان به حدود ۱۳۰٫۰۰۰ تا ۲۳۰٫۰۰۰ سال پيش و انسان‌هاي نئاندرتال بازمي‌گردد. نام اين كشور از قبيلۀ آلامان‌ها كه از نژاد ژرمن بوده است كه در گذشته‌هاي دور در اين كشور مي‌زيسته‌اند برگرفته شده‌است. رمي‌ها اولين گروه از انسان‌هاي متمدن بودند، كه در آلمان ساكن شدند. تا سال ۸۰۰ ميلادي آلمان حكومت مقتدري نداشت و مورد تاخت و تاز همسايه‌ها بود. در اين سال شارلماني توانست كشورهاي رم را متحد كند، اما اين اتحاد كوتاه مدت بود. از سرزمين‌هاي متعلق به وي، سه پادشاهي شكل گرفت، كه يكي از آن‌ها به آلمان امروزي ختم مي‌شود. اولين پادشاه آلماني ‌زبان در اين سرزمين، لودويگ شاه آلماني بود. ديگر كشورها از آن پس، مردم اين سرزمين را با زبان آلماني مي‌شناختند. پس از اين دوره، حكومت به امپراطوري مقدس روم رسيد، اين دوره كه شامل قرون وسطي مي‌شود با قدرت گرفتن كليساي كاتوليك همراه بود. ظهور كليساي پروتستان و مارتين لوتر را مي‌توان از رويدادهاي مهم آن زمان برشمرد. پس از آن در اوايل قرن ۱۹ام امپراطوري پروس از اتحاد مناطق آلماني در كنگره وين شكل گرفت. با پايان جنگ جهاني اول، قيصر مجبور به استعفا شد، اين دوره تا برآمدن فاشيسم را دوران جمهوري وايمار مي‌نامند. با بدتر شدن وضعيت اقتصادي در آلمان پس از جنگ جهاني اول و گسترش نژادپرستي، حزب نازي در اين كشور به قدرت رسيد. اين حزب تا پايان جنگ جهاني دوم و شكست آلمان در اين كشور حاكم بود. پس از جنگ جهاني دوم، كشور آلمان، به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم شد، تا در سال ۱۹۹۰ آلمان غربي و شرقي متحد گشته و جمهوري فدرال آلمان را تشكيل دهند. آلمان داراي نظام سياسي جمهوري فدرال دموكراتيك پارلماني بوده و داراي ۱۶ ايالت است. اين ايالت‌ها مي‌توانند در برخي مسائل مستقل عمل كنند. آلمان هم اكنون يكي از صنعتي‌ترين كشورهاي جهان است و به عنوان ثروتمندترين عضو اتحاديه اروپا، موتور اقتصاديِ حوزۀ پوليِ يورو محسوب مي‌شود. شهرهاي بزرگ آلمان برلين، هامبورگ، مونيخ و فرانكفورت مي‌باشند. آلمان در دو جنگ جهاني اول و دوم نقش گسترده‌اي داشت و در پي اين دو جنگ خسارت‌هاي زيادي را متحمل شد. پس از پايان جنگ با وام‌هايي كه از كشورهاي متفق گرفت، توانست كشور را بازسازي كند. جمهوري فدرال آلمان هم‌اكنون يكي از اعضاي سازمان ملل متحد، ناتو، كشورهاي گروه هشت وگروه پنج بوده و از بنيانگذاران اتحاديه اروپا است.